Home » Kriptovaliutos » ICO » Prasidėjo Bankera ICO

Prasidėjo Bankera ICO

bankera ico

Lietuvių steigiamas internetinis kriptovaliutų bankas Bankera pradėjo viešą savo leidžiamos kriptovaliutos siūlymą (angl. initial coin offering, ICO).

Bankera ICO prasidėjo lapkričio 27 d. ir truks iki 2018 m. vasario.

Skelbiama, kad bendrai per išankstinį Bankera ICO (angl. pre-ICO) ir lapkričio gale prasidėjusį ICO „Bankerai“ jau pavyko pritraukti 100 mln. Eur.

Kitaip tariant, šiuo metu jau išleista 4.048 mlrd. iš planuojamo išleisti 5 mlrd. BNK pavadintos kriptovaliutos vienetų. Šiuo metu vienas BNK kriptovaliutos vienetas platinamas po 0,021 Eur.

Viešajame kriptovaliutos Bankera platininime dalyvauja 81 tūkst. dalyvių.

Dar net nesibaigęs Bankeros ICO jau tapo sėkmingiausiu iš visų lietuvių įgyvendintų ICO. Teigiama, kad pagal pritrauktų investuotojų skaičių (81.000) tai yra didžiausias kada nors vykęs ICO pasaulyje, o pagal pritrauktą sumą patenka tarp 10-ies didžiausių.

Primename, kad per pre–ICO „Bankerai“ pavyko pritraukti 25 mln. Eur. Siūlymu pasinaudojo daugiau nei 16 000 asmenų. Naujienų agentūra „Bloomberg“ skelbė, kad tai buvo didžiausia suma, kurią kam nors yra pavykę pritraukti per išankstinį kriptovaliutos platinimą.

Bankera moka komisinius

Bankera savo išleistos kriptovaliutos savininkams kas savaitę perveda 20% „Bankeros” ir kriptovaliutų keityklos SpectroCoin gautų komisinių pajamų. Jos pervedamos antra populiariausia pasaulyje Ethereum (ETH) kriptovaliuta.

Tikimasi, kad investicijos vertė taip pat didės dėl augančios naujosios kriptovaliutos BNK paklausos. Tiesa, pirkdami BNK valiutos vienetų, investuotojai jokių nuosavybės teisių į „Bankerą“ neįgyja.

„Bankera“ projektą inicijuoja Vytautas Karalevičius, kriptovaliutų keityklos SpectroCoin įkūrėjas, kartu su savo pasirinktais vietiniais ir užsienio partneriais.

„Bankera“ patarėjų taryboje yra Lietuvoje žinomų asmenų, tarp kurių – europarlamentaras Antanas Guoga, buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos vadovas Modestas Kaseliauskas, buvęs SEB ir Šiaulių banko vadovas Audrius Žiugžda, kriptovaliutos NEM įkūrėjęs ir prezidentas Lon Wong.

Bankera iš esmės yra SpectroCoin kriptovaliutų keityklos verslo tąsa. Keitykla šiuo metu turi 670 tūkst. vartotojų ir yra išdavusi apie 65 tūkst. savo mokėjimo kortelių.

„Bankera“ savo veiklai planuoja pasitelkti Blockchain technologiją ir tapti kriptovaliutų banku, teikiančiu visas tradicines mokėjimų paslaugas, dalinančiu paskolas ir priimančiu indėlius, platinančiu investicinius produktus. Numatoma dirbti ir su įprastomis valiutomis.

Po poros metų „Bankera“ klientams planuojama pasiūlyti investicinius produktus, tokius, kaip biržoje prekiaujami fondai, į kriptovaliutas investuojantys fondai.

Kaip įsigyti Bankera kriptovaliutos

  1. Užsiregistruokite į Spectrocoin keityklą.
  2. Papildykite savo sąskaitą. Sąskaitos papildymo būdai:
   • kredintė arba debetine kortele;
   • bank link pavedimų iš bet kurio Lietuvos banko;
   • grynaisias pinigais, bet kuriame Lietuvos banke, arba SEPA pavedimu;
   • per e-pinigų sistemas: Neteller, Perfect Money, Payeer arba Skrill;
   • grynaisiais piginais FoxBox arba Perlo terminaluose, Maximoje, Lietuvos pašte, PayPost ir spaudos kioskose.
  3. Papildę piniginę, eikite į keityklą, spauskite EXCHANGE. Pažymėta raudonai.
  4. Pay Currency: pasirinkite EUR. Pažymėta raudonai.
  5. Receive Currency: pasirinkite BNK. Pažymėta raudonai.
  6. Apačioje paspauskite EXCHANGE

EUR to BNK

Atnaujinta 2018-02-06

bitcoin , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*