Home » Kriptovaliutos » Bitcoin » Kur ir kaip pirkti Bitcoin

Kur ir kaip pirkti Bitcoin

bitcoin

Dažnai žiniasklaidoje pasirodo straipsniai skelbiantys apie naujas Bitcoin kainos aukštumas arba priešingai – ženklias kainos korekcijas. Taip pat rašo, kad visa tai yra ponzi schema, afera ar net teroristų rėmimas. Tačiau, faktai kalba patys už save.

Pastaruoju metu antraštės apie kriptovaliutas buvo daugiausia neigiamos. Manoma, kad bitkoinui atpigus žemiau 9000 JAV dolerių. Rinkos dalyviai tikisi ir tolesnio pigimo ir stebi, kaip BTC atlaikys 8000 JAV dolerių lygmenį. Be to, ateities sandorių paklausa auga.

Palyginimui, 2017 metų pradžioje, bitkoin kaina siekė 1000 JAV dolerių, o prieš dvejus metus bitkoinas kainavo apie 400 dolerių.

Kainos kylimo istorija atrodo visiškai iracionali, tačiau įsitikinusieji neišvengiamu kriptovaliutos žlugimo privalo susitaikyti su pačių žmonių iracionalumo faktu. Prisiminkime, pavyzdžiui, neseniai įvykusį Leonardo da Vinčio paveikslo „Pasaulio gelbėtojas“ pardavimą už 450 mln. JAV dolerių. Rekordiškai didelę kainą – už tokius pinigus būtų buvę galima įsigyti visą Velaskeso darbų galeriją – geriausiai paaiškina prekės išskirtinumas.

Naivu būtų tikėtis, kad bitcoin kaina be paliovos didės ir didės. Didėjanti bendruomenė, teigiamos naujienos, prasidėjęs stabilus augimas, pritraukia didelius investuotojų pinigus. Pasirodžius blogoms žinioms ar atsiradus akivaizdiems korekcijos požymiams, reikia pradėti pagalvoti apie dalies ar viso pelno pasiėmimą.

Yra daug būdų nusipirkti BTC. Galima naudoti įvairias užsienio šalių valiutų keityklas, ieškoti pardavėjų diskusijų forumuose arba localbitcoins. Pats paprasčiausias būdas, kurį naudoju ir aš, yra Spectrocoin keityklą. Noriu paminėti, kad keitykla – Lietuvos kūrėjų produktas.

Didelė dalis žmonių netiki ir netikėjo bitcoin ateitimi. Visgi, viskas priklauso nuo kiekvieno asmenybės ir rizikos tolerancijos. Galbūt dabar yra pats laikas pirkti BTC?

Kaip įsigyti Bitcoin?

  1. Užsiregistruokite į Spectrocoin keityklą.
  2. Papildykite savo sąskaitą eurais arba kita valiuta. Sąskaitą papildyti galite banko pavedimu, grynaisiais pinigais, mokėjimo kortele arba pavedimu iš elektroninės piniginės.
  3. Papildę piniginę, eikite į keityklą ir nusipirkite BTC už EUR.

Patarimas: Nusipirkus BTC, rekomenduojame jų laikyti keitykloje ir persivesti į asmeninę BTC piniginę.

bitcoin

, , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*