Home » Kriptovaliutos » Bitcoin » Tikimasi pradėti prekybą bitcoin ateities sandoriais

Tikimasi pradėti prekybą bitcoin ateities sandoriais

bitcoin ateities sandoriai

„CME Group“ yra didžiausia išvestinių priemonių prekybos platformą pasaulyje. Praėjusią savaitę jos atstovai paskelbė, kad dar iki šių metų pabaigos tikisi pradėti prekybą bitcoin ateities sandoriais (angl. futures).

„Atsižvelgdami į augantį klientų susidomėjimą besiplėtojančiomis kriptovaliutų rinkomis, nusprendėme pristatyti bitkoinų ateities sandorius“, – „CME Group“ pranešime spaudai antradienį cituojamas Terry Duffy, grupės valdybos pirmininkas ir vykdomasis direktorius.

Pasak ekspertų, tai yra dar vienas rimtas ženklas, kad tradicinių finansų pasaulis vis labiau pritaria Bitcoin kriptovaliutai. Tikimasi, kad atsiradusi išvestinė finansinės priemonė, susieta su šia kriptovaliuta, galėtų sustiprinti jos, kaip atskiros turto klasės, statusą ir atnešti platesnio pripažinimo tarp institucinių investuotojų.

Kaip ir įprasta, būsimus BTC ateities sandorius galima bus ir pirkti, ir šortinti, t.y. uždirbti iš jų vertės kritimo, kas tuo pačiu turėtų pritraukti stambius investuotojus.

Direktorių tarybos garbės pirmininkas Leo Melamed, kuriam yra aštuoniasdešimt penkeri metai, prisipažino, jog jis iš pradžių buvo skeptiškai nusiteikęs bitcoin atžvilgiu. Specialistas įžvelgia panašumus tarp kriptovaliutos bitcoin ir Tarptautinės valiutų ateities sandorių rinkos, kurią jis kaip Čikagos biržos pirmininkas pradėjo 1972 metais.

„Pasaulis 1970-aisiais nežiūrėjo į valiutų prekybą kaip į galiojančią finansinę priemonę. Aš taip pat perėjau kelią iš netikėjimo bitcoin link noro sužinoti daugiau“ – atviravo jis.

„Visas mano gyvenimas sukurtas naudojant naujas technologijas. Aš niekada nepasakiau „ne“ technologijai. Žmonės, kurie sako „ne“ technologijai, greitai miršta. Aš vis dar tas pats vaikinas, kuris tuo tiki, bent jau ištyręs pokyčius. Tai yra tai, ką atstovauja bitcoin“ – tikino Leo Melamed.

Rinkos dalyviai sužinoję apie didžiausiios ateities sandorių biržos operatorės planus, nedelst stumė Bitcoin kainą į viršų.

Tiesa, „CME Group“ planus dar turės patvirtinti rinkos prižiūrėtojai.

, , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*