Home » Bankai » Revolut pristatė galimybę pirkti kriptovaliutas

Revolut pristatė galimybę pirkti kriptovaliutas

Revolut

JK finansinių paslaugų startuolis Revolut pristatė galimybę pirkti ir keisti tris populiariausias kriptovaliutas – Bitcoin, Litecoin ir Ethereum.

Vartotojui tereikia papildyti savo Revolut sąskaitą viena iš 25 programėlėje palaikomų FIAT valiutų, ir galės pinigus iškart keisti į bet kurią kriptovaliutą. Tokia keitimo procedūra užtruks iki 30 sekundžių, ir šiuo metu pasaulyje yra bene greičiausias būdas įsigyti ar parduoti kriptovaliutas.

Kriptovaliutos „Revolut“ programėlėje pristatomos po beta versijos, kurią išbandė 10.000 vartotojų.

„Kriptovaliutų įdiegimas jau ilgą laiką buvo pagrindinis mūsų klientų prašymas – mes jį išgirdome aiškiai ir anksti, ir iškart ėmėmės darbų. Visgi šios sistemos sukūrimas ir pristatymas pareikalavo ypatingai daug darbo, laiko ir kaštų“, – pranešime teigia Andrius Bičeika, „Revolut“ Baltijos regiono vadovas. – Tačiau rezultatu labai džiaugiamės. Suteikdami savo vartotojams galimybę be vargo įsigyti ir parduoti kriptovaliutas, mes ir toliau stipriname savo kaip finansų sistemos chuligano įvaizdį – vis dar yra daug būdų, kaip ją galima stipriai supurtyti ir padaryti vartotojui patogesne bei pigesne”.

„Revolut“ valiutų keitimą siūlo už rinkoje ypač konkurencingą maržą.

„Tam, kad daugiau žmonių galėtų prisiliesti prie skaitmeninių valiutų pasaulio, reikėjo gerokai sumažinti barjerus, kurie ribojo patekimą į šią rinką. Įdiegdami kriptovaliutas „Revolut“ platformoje, mes suteikiame progą visiems savo vartotojams pradėti jomis naudotis paprastu, greitu ir saugiu būdu”, – teigia „Revolut“ vyriausiasis inžinierius ir projekto vadovas Lewis Tuffas.

„Revolut“ vartotojai gali įsigytus Bitcoin, Litecoin ir Ethereum laikyti pačioje programėlėje kartu su kitomis valiutomis, arba nemokamai ir realiu laiku persiųsti kriptovaliutas kitiems „Revolut“ vartotojams.

„Jei klientas norės atsiskaityti kortele ar darydamas pavedimą, tačiau sąskaitoje tuo metu nebus pakankamo lėšų likučio kuria nors iš fiat valiutų. Tada programėlė automatiškai konvertuos atitinkamą sumą iš kriptovaliutų į fiat, ir bus galima tęsti atsiskaitymą“, – VŽ sakė Ieva Elvyra Kazakevičiūtė, „Revolut“ viešųjų ryšių ir bendruomenės Baltijos regione vadovė.

Kriptovaliutų laikymo riziką prisiims pats startuolis – techniškai kriptovaliutų savininkas bus „Revolut“. Už kriptovaliutų keitimą „Revolut“ taikys 1,5% komisinį mokestį.

„Revolut“ veiklą pradėjo 2015 m. siekdami reformuoti bankinį sektorių. „Revolut“ klientai gali mobiliosios programėlės pagalba per minutę atsidaryti einamąją sąskaitą, leisti pinigus 130-ia valiutų visame pasaulyje be papildomų mokesčių, aplikacijoje vienu metu laikyti ir valdyti iki 25-ių valiutų ir jas keisti naudojantis geriausiu įmanomu – tarpbankiniu – valiutų kursu.

Įmonė visoje Europoje jau pasiekė 1 mln. vartotojų, kurie atliko per 42 mln. operacijų, kurių bendra vertė šiandien jau siekia 6,6 mlrd. JAV dolerių. Lietuva su daugiau kaip 63.000 vartotojų yra trečia rinka.

, , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*