Home » Bankai » TransferGo – nemokami tarptautiniai pinigų pervedimai

TransferGo – nemokami tarptautiniai pinigų pervedimai

TransferGo – 2012 metais įkurta jaunų lietuvių kompanija, kurios siekis –  kurti skaidrias, pasitikėjimu grįstas ir į vartotojo patirtį orientuotas paslaugas. Tuo pačiu – sudrebinti tarptautinių pinigų pervedimų industriją, sukuriant unikalų verslo modelį.

Šiuo metu TransferGo veiklą vykdo 47-iose pasaulio valstybėse, viršija 5 mln. GBP metines pajamas ir per šešerius veiklos metus yra pritraukusi daugiau nei 40 mln. USD investicijų.

Kompanija per pastaruosius du metus sėkmingai plėtė bankų partnerių tinklą, kuriam dabar priklauso daugiau nei 30 pasaulio bankų.

Pinigų pervedimai per TransferGo

TransferGo pirmieji rinkoje pradėjo teikti visiškai nemokamų tarptautinių piniginių perlaidų paslaugas privatiems ir verslo klientams.

Klientai visame pasaulyje gali siųsti pinigus be jokių papildomų mokesčių. Įmonė taiko nulinius paslaugos suteikimo įkainius, o tarptautinius pinigų pervedimus atlieka vidutiniu tarpbankiniu užsienio valiutų kursu.

Kompanija užtikrina, kad visoje Europoje pinigų perlaidos gavėją gali pasiekti per 30 min.

Pinigų pervedimus galima vykdyti šiomis valiutomis:
  • Eurai (EUR);
  • Danijos kronos (DKK);
  • Didžiosios Britanijos svarai (GBP);
  • Lenkijos zlotai (PLN);
  • Norvegijos kronos (NOK);
  • Rumunijos lėjos (RON);
  • Švedijos kronos (SEK);
  • Vengrijos forintai (HUF).

Neseniai momentinių mokėjimų paslaugai TransferGo pasitelkė Ripple kriptovaliutos technologiją.

Ar saugu naudoti?

Lietuvių įkurta tarptautinių perlaidų kompanija TransferGo Lithuania turi Lietuvos banko (LB) valdybos išduotą elektroninių pinigų įstaigos licenciją

TransferGo yra oficialiai registruota ir licenzijuota mokėjimo paslaugų teikėja. Įmonės teikiamas paslaugas reguliuoja Jungtinės Karalystės Finansinių paslaugų institucijos (UK Financial Conduct Authority (FCA)), o veiklą prižiūri Jos Didenybės Mokesčių ir Muito kontrolė (HM Revenue & Customs (HMRC) pagal pinigų plovimo reglamentą.

Kompanijos būstinė yra įsikūrusi One Canada Square Londone, Didžiojoje Britanijoje, kur dar 2013 TranferGo buvo priimtas į Level39 – didžiausią Europoje akseleratorių, kuris padeda inovatyviems technologijų verslams iš finansų, mažmeninės prekybos ir ateities miestų sektorių.

Įmonė šiuo metu vienija daugiau kaip 100 specialistų komandą, įsikūrusią kompanijos padaliniuose Vilniuje, Berlyne, Londone, Varšuvoje ir Stambule.

TransferGo turi per 830.000 klientų, per mėnesį kompanija pritraukia apie 30.000 naujų vartotojų.

Vienas vartotojas per mėnesį atlieka vidutiniškai 500 USD vertės perlaidų. Dažniausiai pinigai iš Jungtinės Karalystės (JK) siunčiami į Vidurio ir Rytų Europos šalis.

Pasaulio banko duomenimis, Jungtinė Karalystė – Rytų Europa yra didžiausias pinigų perlaidų koridorius Europoje, tačiau pastaruoju metu daugėja ir pinigų pervedimų kitomis kryptimis: kontinentinė Europa – Ukraina, Europa-Turkija, Europa-Indija.

Pritrauktą finansavimą kompanija planuoja naudoti tolimesnei tarptautinei plėtrai ir užimamos rinkos dalies didinimui. Pasiruošti žengimui į naujas rinkas, tokias kaip Turkija, Indija, Ukraina ir Rusija, taip pat naujų produktų ir paslaugų kūrimui.

2017 m. TransferGo vadovas ir vienas įkūrėjų Daumantas Dvilinskas „Forbes“ buvo pripažintas vienu iš 30-ies įtakingiausių finansų pasaulio žmonių iki 30 metų, šiemet kompanija nominuota greičiausiai augančio startuolio kategorijoje prestižiniuose „Europas“ ir „TechCrunch“ rengiamuose apdovanojimuose.

Vienintelė „TransferGo Lithuania“ akcininkė yra „TransferGo Holdings Ltd“, kuri taip pat yra ir Jungtinėje Karalystėje įsteigtos ir veikiančios mokėjimo įstaigos „TransferGo Ltd“ savininkė.

Pagrindiniai TransferGo konkurentai Lietuvoje – piniginių perlaidų milžinės „Western Union“, „MoneyGram“ ir startuolis „Revolut“.

TransferGo įvertinimas nepriklausomame atsiliepimų puslapyje Trustpilot.co.uk

Premija už registraciją

Užsiregistavę per duota REGISTRACIJOS nuorodą ir atlikę pervedimą už £50 ar daugiau gausite £10 atlygį!

REGISTRACIJA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*