Home » Kriptovaliutos » Kaip nusipirkti? » Prasidėjo prekyba Bankera kriptovaliuta

Prasidėjo prekyba Bankera kriptovaliuta

Bankera

Birželio 4 d., pirmadienį prasidėjo Bankera (BNK) kriptovaliutos prekyba vienoje iš didžiausių kriptovaliutų biržų pasaulyje. Tai dar vienas išpildytas komandos pažadas, siekiant tapti pirmuoju banku teikiančiu visas kasdienines bankines paslaugas ir veikiančiu blokchain pagrindu.

Po sėkmingai pasibaigusio ICO buvo skelbiama, kad BNK kriptovaliutos bus galima įsigyti ne tik Spectrocoin keityloje, kur buvo platinami ICO žetonai, bet ir pasaulinėse kriptovaliutų biržose. Siekiant pritraukti daugiau investuotojų ir didesnės žetonų sklaidos, Bankera kriptovaliutos prekyba prasidėjo HitBTC kriptovaliutu biržoje. Tai leidžia BNK žetonų įsigyti kriptovaliutų prekeiviams visame pasaulyje.

HitBTC yra viena iš TOP-10 kriptovaliutų biržų pasaulyje. 24 valandų apyvarta (Volume) viršija 230 milijonų JAV dolerių. Prekyba Bankera (BNK) kriptovaliuta vyksta poroje su kitomis pagrindinėmis kriptovaliutomis: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ir Tether (USDT).

Kas toliau?

Kompanija skelbia, kad siekia dalyviams suteikti daugiau laisvės ir likvidumo, todėl planuoja pradėti BNK žetonų prekybą ir kitose biržose. Kainai stabilizavusis HitBTC biržoje, prekyba bus atnaujinta ir Spectrocoin keitykloje. Tuo pačiu metu Bankera komanda kuria ir savo kriptovaliutų prekybos platformą. Siekiant dar labiau padidinti žetonų panaudojimą, BNK kriptovaliutu porų prekyba keitykloje vyks be tarpininkavimo mokesčių.

Dabartinė Bankera kaina:

, , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*