Home » Kriptovaliutos » Bitcoin » Kaip greitai ir patogiai pirkti bitcoin?

Kaip greitai ir patogiai pirkti bitcoin?

pirkti bitcoin

Priešingai nei vertybinių popierių, kriptovaliutu biržos dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Kitaip sakant – prekyba kriptovaliutomis vyksta nuolat. Todėl, kartais labai svarbu spėti laikui atlikti sandorį.

Kuomet rimčiau pradėjau domėtis kriptovaliutomis ir nusprendžiau nusipirkti bitcoin, susidūriau su problema: kaip ir kur pirkti bitcoin? Kaip sumokėti, kaip aš juos gausiu?

Panaršius internete galima rasti begales kritovaliutų keityklų. Jų yra visur: Europoje, JAV, Azijoje, Rusijoje, kelios yra ir Lietuvoje. Visos keityklos panašios – visos skirtingos. Pagrindinis skirtumas – kotiruotės ir palaikomos valiutos.

Kadangi mes gyvename Europos sąjungoje ir mūsų valiuta yra Euras, apsistosime ties kriptovaliutų keityklomis, kurios skirtos Europos sąjungoje gyvenantiems asmenims, kotiruoja BTC/EUR pora ir leidžiančia atlikti SEPA maokėjimus.

Daugelis pasaulinių keityklų nepriima įnašų SEPA mokėjimais, tad norint pradėti prekiauti kriptovaliutomis, reikia rasti greičiausią ir patogiausią keityklą pirkti bitcoin.

Kaip įsigyti pirkti bitcoin už Eurus?

Pagrindinė, užsienyje veikianti, laiko išbandyta ir kolkas tikrai neleidžianti abejoti keityklą yra Kraken. Ši keitykla priima įnašus (deposits) eurais SEPA pavedimu. Tai reiškia, kad atsidarę sąskaitą šioje keitykloje galite papildyti savo sąskaitą paprastu pavedimu iš savo el. banko sąskaitos ir pradėti prekiauti.

Papildę savo Kraken sąskaitą eurais taip pat galite pirkti: Ethereum, Ethereum Classic, Ripple, Dash, Bitcoin Cash, Litecoin, Monero, Augur ir Zcash kriptovaliutas.

Šioje keitykloje dažnai būna žemesnės kriptovaliutų porų kainos lyginant su coinmarketcap.com. Investuojant į kriptovaliutas ilgam laikui, tai leidžia įsigyti bitcoin žemiau rinkos kainos.

Dar viena keitykla, kurioje patogu pirkti bitcoin yra Spectrocoin. Tiesa, priešingai nei Kraken, čia perku ir ETH.

Taip pat laiko patikrinta keityklą, veikianti nuo 2013 metų. Keityklos steigėjai yra lietuviu kompanija, kurie aktyviai plečia savo įdėja ir siekia taipti banku veikiančiu blockchain pagrindu. Plačiau apie projektą

Vieni peikia spectrocoin keityklą, kiti – giria. Išvardinsiu, kokius privalumus matau šioje keitykloje, nuspręsite patys.

Lietuviu kalba

Kadangi keitykla priklauso lietuviams, visuomet sulauksite pagalbos gimtają kalba. Nereikės laužyti galvos rašant į support rusų ar anglų kalbomis. Iškilus klausimams: drąsiai, lietuviškai kreipkitės į pagalbą gyvai.

Sąskaitos papildymas

Dar vienas, neabejotinas, Spectrocoin keityklos privalumus – platus sąskaitos papildymo būdų pasirinkimas. Galimi sąskaitos papildymo būdai:

  • kredintė arba debetine kortele;
  • bank link pavedimų iš bet kurio Lietuvos banko;
  • grynaisias pinigais, bet kuriame Lietuvos banke, arba SEPA pavedimu;
  • per e-pinigų sistemas: Neteller, Perfect Money, Payeer arba Skrill;
  • grynaisiais piginais FoxBox arba Perlo terminaluose, Maximoje, Lietuvos pašte, PayPost ir spaudos kioskose.

Kitaip tariant, savo sąskaitą galite papildyti ir pavedimu iš savo banko sąskaitos ir mokėjimu grynais pinigais vietiniame pašto skyriuje.

Nesvarbu, kurį būdą pasirinksite, jeigu kriptovaliutą pirksite ilgam laikui, t.y. nusipirksite vieną kartą ir neprekiausite ja, tuomet rekomenduojme išsivesti valiutą į savo piniginę, kurioje ją ir laikysite kaip investiciją.

bitcoin , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*