Home » Kriptovaliutos » Kaip nusipirkti? » Kaip pradėti naudotis Binance kriptovaliutų keitykla?

Kaip pradėti naudotis Binance kriptovaliutų keitykla?

Binance kriptovaliutų keitykla

Binance – viena iš didžiausių ir populiariausių kriptovaliutų keityklų pasaulyje. Binance kriptovaliutų pasiūla ypatingai plati: keitykla palaiko ne tik populiariausiais kriptovaliutas, begales negirdėtų, bet ir nemažai ICO token’ų.

Nors ši kompanija pakankamai nauja (įkūrta 2017 metais), dėl mažų mokesčių ir didžiulio kriptovaliutų pasirinkimo, jau spėjo užimti didžiulę rinkos dalį kriptovaliutų pasaulyje.

Straipsnio rašymo metų Binance keitykla buvo TOP-3 pagal 24 val. apyvartą.

Šioje kriptovaliutų keitykloje nėra galimybės įsigyti kriptovaliutų už eurus, dolerius ar kitą FIAT valiutą. Pavedimai ir prekyba galimi tik kritovaliutomis.

Kaip pradėti naudotis Binance?

Binance paskyros kūrimo procesas yra ypatingai nesudėtingas. Reikia suvesti savo el. pašto adresą, slaptažodį ir patvirtinimo kodą gautą el. paštu.

Pirmojo lygio paskyroms nereikalingas joks dokumentų patvirtinimas. Tokios paskyros per parą gali išsiimti iki 2 bitcoin. Norėdami savo paskyros lygį pakelti iki antro lygio (limitas – 100 bitcoin per parą), turėsite pateikti savo tapatybės dokumentus patvirtinimui.

Norėdami papildyti sąskaitą reikia spausti „Funds“ ir tuomet „Deposits“ mygtukus (randami dešinėje, puslapio viršuje) bei pasirinkti valiutą, kurią norite papildyti sąskaitą. Kaip jau minėjome, sąskaitos papildymas galimas tik kritovaliutomis.

Pasirinkus kriptovaliutą išsiskleis papildomas laukelis, kuriame matysite savo unikalų piniginės adresą. Į šį adresą reikia siųsti kriptovaliutą. Pavyzdžiui, jei pasirinkote Ethereum, siųsti būtinai reikia Ethereum, ne kitą valiutą.

Kriptovaliutai pasiekūs Jūsų paskyrą – galite pradėti naudotis keityklos paslaugomis: spekuliuoti arba investuoti į skirtingas kriptovaliutų poras.

Kaip veikia Binance kriptovaliutų keitykla?

Pirmą kartą apsilankę keitykloje pamatysite, jog Binance siūlo dvi skirtingas opcijas (Exchanges) kriptovaliutų keitimui – supaprastintą (Basic) ir skirta pažengusiems (Advanced).

Pagrindinis skirtumas tarp Basic ir Advanced versijų yra tas, jog Advanced versija siūlo gilesnę techninę valiutų analizę. Tuo tarpu Basic versijoje galite matyti kelis grafikus bei diagramas poroms, kurias norite keisti, užsakymų knygą bei įvykdytų užsakymų istoriją.

Palaikomos kriptovaliutos

Vienas didžiausių Binance pliusų – labai platus kriptovaliutų bei token’ų pasirikimas. Platformoje galima įsigyti: Bitcoin, Bitcoin Cash, IOTA, Litecoin, Bitcoin Gold, Ethereum, Ethereum Classic, EOS, Dash, NEO, Has, Zcash, Dash, Ripple ir daugybę kitų kriptovaliutų.

Pilnas palaikomų valiutų sąrašas: https://coinmarketcap.com/exchanges/binance/

Keityklos mokesčiai/limitai

Keitykla skaičiuoja vidutiniškai 0.1% mokesčių nuo kiekvieno keitimo, kurį atlieka vartotojas. Keitykloje yra galimybė užsakymams naudoti Binance Token’us, kurie mokesčius sumažina 50%! Tai yra kone mažiausi mokesčiai, kuriuos siūlo bet kokia keitykla.

Apsauga

Kaip ir daugumoje kitų keityklų, paskyros gali būti apsaugomos TFA (Two-factor Authentication). TFA patvirtinimas gali būti atliekas per Google paskyrą arba SMS žinute. Rekomenduojame pasirinkti vieną iš būdų.

, , , , , , ,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*
*